Jdi na obsah Jdi na menu
 


FLASH GAMES: úžasně propracované hry

13. 12. 2006

Při kliknutí na odkaz buďte trpěliví, hra může naběhnout až za cca 20 sekund (záleží na rychlosti Vašeho připojení) ...

...

Carmaggedon bez bodů: Kill-Kar ... zahrajte si zde!

ObrazekV Kill-Kar se vás nikdo nebude ptát, jestli vlastníte řidičák a už vůbec vám nikdo nebude připočítávat body za špatné parkování. Ostatně parkovat ani umět nemusíte, stačí vám dobře strefovat nevinné civilisty, kteří se potulují po levelu. V každém kole máte totiž za úkol všechny lidi zabít. Pokud se vám to podaří v časovém limitu, posunete se do dalšího levelu. Při srážení si však musíte dávat pozor na bodáky a tvrdé nárazy do stěn, které vás ničí. Pokud vaše poškození dosáhne sta procent nebo najedete na bombu či do elektrického pole, zemřete a odečte se vám život.

...

Rozhněvaný drak: Flames of Fury ... zahrajte si zde!

ObrazekLidé vyhubili všechny draky až na jednoho. Na vás. A to si samo sebou nemůžete nechat líbit a musíte se zpupným lidem pomstít. Drak má svojí líheň, kterou musíte chránit. Pokud vám ji lidé zničí, prohráváte. Na různých místech mapy těžíte dvě suroviny, prostřednictvím kterých můžete v líhni nakupovat obranu nebo lepší kouzla  Drak má zezačátku pouze obyčejné ohnivé střely, ale postupem času si můžete nakoupit daleko mocnější kouzla. Také nabíráte zkušenosti a postupujete do vyšších levelů, čímž si navyšujete různé atributy. Lidé budují obrané stavby a továrny, ve kterých vyrábí tanky vrtulníky, které proti vám posílají. Měli byste se snažit co nejdříve tyto budovy zničit. Flames of Fury je tedy zajímavým mixem hned několika herních žánrů.

...

Boj proti agentům: Matrix Rampage ... zahrajte si zde!

ObrazekBojujte proti agentům z Matrixu. Bohužel vám ale musím předem oznámit, že váš boj bude tak jako tak neúspěšný. Matrix Rampage totiž nemá žádný konec. Agenti se na vás povalí neustále až do té doby, dokud vás nezabijí. Vy byste se měli snažit vydržet co nejdéle a zabít co největší počet agentů. Hraní dostává dobrý spád díky používání předmětů a zbraní, které můžete sebrat ze země a následně je po agentech házet nebo z nich střílet. Agenti si však nic nenechají jen tak líbit a budou po vás květináče a stoly házet také. Celá akce se odehrává v domě, který se postupem času ničí, takže v pozdější fázi hry budete propadávat dírami do nižších pater.

...

Monster demolice: 4 Wheel Madness ... zahrajte si zde!

ObrazekUsedněte do monstrózního auta a vydejte se na cestu, při které budete bez milosti přejíždět a likvidovat jiná auta. Také na vás čeká velké množství skoků a mnohé z nich budou velmi dlouhé a náročné na přistání. Pokud se totiž převrátíte na střechu, explodujete a budete muset začít hrát daný level znovu od začátku. Po cestě k cíli můžete sbírat barevná kolečka, která vám na závěr navýší skóre. Také je možnost sebrat klíč, který vás opraví. V dalších levelech dostanete časový limit, který nesmí vypršet dříve, než se dostanete do cíle.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář